February 2015

PASTEL GOTH.

28. february 2015 at 23:13 | Hellboy |  MÓDA

Mám tu pro tebe připravený další styl módy a pro mě asi nejhezčí, který nese název PASTEL GOTH.

Tenhle styl je původně z Japonska, kde se tohe vyskytovalo na holkách dost často, později to Evropani a Američani okoukali a teď je to po celém světě. Tenhle styl nějak nic nevyznačuje ani neznamená, jen se nosí dost světlé pastelové barvy s různými motivy jako například obrácené kříže, různé přechody barev a pestré nápisy na mikinách, tričkách.. Připravila jsem si pro tebe dost hezké kousky z obchodů na internetu. Enjoy.

I HOLKA MŮŽE HRÁT.

25. february 2015 at 15:09 | Hellboy |  Luna
Málo kdo v téhle blogerské komunitě o téhle hře ví a ještě míň jí hraje. Napadl mě článek napsat o tom jak reaguje mé okolí nebo spoluhráči ve hře na to, že jsem holka. Jen na úvod, nejsem nerd a ani ten typ co u toho sedí věčnost. Sednu si k tomu na tři hoďky denně, nerozčiluju se když zrovna prohrávám a ani se nějak nepředvádim. Tímhle článkem vám chci sdělit někdy až humorné zážitky z hry.
Call of duty jsem začala hrát od doby co chodím s přítelem, kterej mě do toho všeho zatáhl, ale i dřív jsem hrála Hallo na xboxu 360 a dalšá hry, takže jsem nějakou tu manipulačnost a držení kontroleru uměla ovládat a když mi přítel zasvětil do jednoho z nejlepšího týmu hráčů Optic Gaming s tím, že můžu patřit k nim stejně jako můj přítel ráda jsem tuhle pozvánku přijala. Ale to přeskakuju. Moje první dojmy z hry? Call of duty Modern Warfare 2 to byla moje první hra, kterou jsem pořádně hrála. Byla to taková ta klasika kterou musel mít doma každej kluk a i některá holka. Sama znám dost holek, který to uměj ještě líp než kluci, takže si myslím, že řeči o tom že holce kontroler do ruky nepatří je jen hloupej kec. Trvalo mi dlouho než jsem se všechno pořádně naučila, včas si nabít, lehnout si při střelbě, správně namířit a střílet. Stejně když jsem se to naučila, ještě mi pár měsíců trvalo než jsem to všechno zvládla. A teď se můžu pyšnit svým skórem, který zaplňuje někdy první místa. Ouuuh.

VÝBĚR NEJHEZČÍCH TATTOO MODELEK.

22. february 2015 at 20:33 | Hellboy |  Tattoo.

Abych pravdu řekla, nad tímhle článkem jsem dost dlouho přemýšlela, zda-li ho vydat nebo ne, ale myslím si že to není tak špatný nápad. Nedávno jsem narazila na internetovou stránku INKED kde jsou známé i začínající tattoo modelky dost dívek jsou dost zajímavý a některé opravdu dost pěkné, vybrala jsem pár zajímavých a právě o nich bude tento článek.

GOGO BLACKWATER ( GOGO ČERNÁVODA )
První z vybraných modelek je tato kráska, bohužel jsou tyto stránky bez informacích o nich, takže nevím nic, ale myslím, že ani není nějak důležité.


PODÍVEJ SE NA DALŠÍ MODELKY ROZKLIKNUTÍM CELÉHO ČLÁNKU.


CO BYCH ZMĚNILA NA BLOG.CZ

18. february 2015 at 1:27 | Hellboy |  Deník Zmrda.

Je tu další článek kde vyjádřím své pocity a vyleju si vše co mi tu chybí a co by měli správci nebo vlastníci blogu změnit a není toho málo. Myslím si, že nejsem jediná který tu chybí dost věci nebo by alespoň je chtěli mít jako například chat pro blogery/ky a tak dále.

Asi začnu tím co bych tu chtěla mít, protože s tím čím jsem tu nespokojená je fakt málo a jen takový drobnůstky, který nejsou tak zajímavý.

A první věc která mi tu chybí je SLEDOVÁNÍ BLOGŮ.
Jako mnoho dalších sociálních stránek jako Facebook nebo Twitter toto umožňují, tak bych to tu zavítala také. Vlastně by šlo o sledování vašich nejoblíbenějších blogů. Na hlavní straně by se ukazovali poslední příspěvky či články. Měli by jste přehled a nic by Vám neuniklo což je mimochodem dost dobrá věcička, která by tu měla být. A myslím si, že by jste to přivítali s usměvem.

POSLEDNÍ PŘIDANÉ KOMENTÁŘE.
U předchozího designu blogu to kdysi bylo, ale teď už to bohužel není a my si nové komentáře musíme hledat sami. Proč? Je to jedna z důležitých věcí která tu povinně být musí a určitě mnoho uživatelů toto postrádají. Hledat každý den nové komentáře a projíždět je, je dost časem nákladný. Proč by tu nemohla být malá ikona ukazující nové komentáře na hlavní straně? UPOZORŇUJU ŽE TENTO BOD UŽ ZAHAZUJU, BYLA JSEM BLBÁ A NEVŠIMLA JSEM SI V NASTAVENÍ TOHO BODU, KDE SE TO DÁ UKÁZAT.
Ještě k těm komentářům, mohly by se ukazovat reakce na vaše komentáře někde na spod blogu pař né každýmu by se chtělo na email. :-)

CHCEŠ ČÍST DÁL? ROZKLIKNI CELÝ ČLÁNEK.


NA RUSÁKA.

14. february 2015 at 23:50 | Hellboy |  Photo.

A je tu Valentýn. Den kdy panny jsou pořád panny a kluci přes noc holky. Říkala jsem si, že ho slavit nebudu pač mi připadá stejný jako každý den s přítelem. Ale dneska se to škrtlo a můj odpor k Valentýnu nějak ztratil. Dostal totiž nápad, který by mě ani jakživ nenapad a už vůbec né, že by se uskutečnil, podívej se co se vlastně stalo..

Plán na Valentýna už byl v Pátek vymyšlenej a tak nezbylo než se jen pořádně připravit, pač jsme takhle daleko spolu za celý rok a nikde nebyli. Nejdřív mi to říct nechtěl, ale nějak jsem ho usvědčila a nakonec mi řekl, že jdeme do zoo, kde mají vlky a různá jiná lesní zvířata. Byla jsem strašně šťasná když jsem slyšela VLKY. Strašně jsem si přála je vidět už od narození, ale v každý zoo co jsme byli je neměli.
Tak jsme se vyspali a v půl desáty se vydali na nekonečnou cestu. Byla fakt zima a já měla jen mikinu, protože sportovní věci fakt nenosim, ale našla jsem adidas mikinu, která se mi povalovala někde na spodu skříně, vytáhla jsem svoje NIKE AIR boty a šla. Vansky jsem nechala doma, cítili se tak odkopnutě. Cesta tam byla docela dlouhá, šli jsme asi dvě a půl hodiny se zastávkami na cigáro, několikrát se ptali na cestu a několikrát zabloudili. Když jsme přišli na místo, přišlo nám to dost malý a mysleli jsme že to bude tak na 15 minut a čáu. Jo jenže se to protáhlo skoro na tři hodiny, bylo to dost velký. No zbytek nebyl už nějak zajímavej tak už ukážu fotky. Enjoy. ( omlouvám se za fotky VLKŮ, ale byl ta jen jeden, který nakonec ještě spal )


CO SE ZMĚNILO V POSLEDNÍCH DNECH.

10. february 2015 at 3:22 | hellboy |  Deník Zmrda.
Je tu už konečně po dlouhý době deníčkový článek, na který jsem se opovážila nepsat dost dlouho, což mě i dost mrzí, protože jste přišli o dost zajímavých věcí, který by ti fakt udrželi stav při životě.

Asi začnu s tou nejdůležitější věcí, skončila jsem můj čtyř měsíční kurs Němčiny ''pro cizince''. Zanedlouho dostanu papír kde bude napsaný, že tenhle auslander dokáže přiměřeně mluvit a pokud jí budete v práci nadávat, tak do toho, nebude vám nic rozumět, s pozdravem váš kurs pro teroristy. Ale na druhou stranu jsem poznala dost lidí z cizích zemí což je fakt brutální, protože jsem měla ve tříde černochy zrovna ze států kde je Ebola. Dobrý zatím žádný příznaky nevidim. Byla jsem tam i s dost muslimama, který mi nakonec nenalepili bombu pod židli nebo mi neuřízli hlavu, za což jsem fakt vděčná. Na druhou stranu se zas ale ukázali, že to jsou lidi za který je vůbec nemáte. Jsou dost rozdavační, pokud máte hlad dojdou Vám něco koupit k jídlu nebo k pití ( já je nikdy o jídlo neprosila ), to třeba v čechách těžko seženete, jsou dost upovídaný a udělaj vše pro to aby zajistili rodinu. A to né jen tím, že se přihlásili na pracák. Měla jsem smůlu, že jsem tam nepoznala nebo neviděla žádného čecha, jen samí poláci co když vylezou ven a ucítěj tu zimu zařvou KURVA, nebo cikány. To je další co mě na kursu fakt sralo. Já odjedu z čech i proto abych už nebyla oblejzaná těma špínama a jen co vejdu na cigáro stojí tam jejich smečka a fakt obrovská SAMICE co kojí asi všechen ten dav. Říkala jsem jí boss, protože když jsem se na ní podívala byla smrdět ukradnutejma voňavkama co hned prodávala na marktplatzu Německejm Nacistům. Hrůza.
Jinak v mém životě je dost víznamných nových věcí co jsem si za poslední dobu koupila nebo udělala. Jednou z těch věcí je můj nový kotroller na xbox, který mi udělal přítel. Asi ho to dos baví, protože má v plánu si koupit další a udělatz nich originální ovladače, co ž je fakt úžasný, když si můžete vybrat s jakým chcete hrát. Ale jak vím, je taky rád když je rozbíjí o hlavu. Což se už párkrát stalo. A to je jen u případů kdy v Call of Duty prohrává a to na zařátku vedl 10 ku 5. Aby jste si nemysleli , že má špatnou přítelkini tak jsem mu na to taky něco řekla, ale stejně to nepomohlo. Ale od chvíle co má GTA 5 tak je v klidu, teda dokud ho nepžekecám ať jdem hrát COD. Co se týká toho ovladače, tak je fakt suprovej co se týká barev. Je červeno-tirkysový, ale spíš to vypadá jako růžová, což je ještě lepší kombinace než z tou červenou.
Takže mám už konečně svůj kontroler, kterej vypadá alespoň trochu k světu.
Další věcí co se mi událo v životě je rozšíření mého Star Wars útulku o dalších pár věcí, ze kterých jsem udělaná snad nejvíc. Jde o nádobky LIPO s hlavami různých hlavních hrdinů. Hlavně Dartha, Jody, R2-D2 a Stormtroopra, který mi krásně zdobí mojí poličku. Jedna stála pouhých 1,50 eur, což je mrda cena za takový krasotinky <3.


OLD SCHOOL TATTOO.

7. february 2015 at 22:46 | Hellboy |  Tattoo.

Vím, že jsem už nenapsala dlouho žádný článek co se týká Tetování, ale dnes si to vynahradím a napíšu o jednom z nejoblíbenějšího druhu ''kérek'' jménem OLD SCHOOL.
Tento styl kérek je známý hlavně u Amerických námořníků za druhé světové války. Nejznámější prvky tohoto stylu jsou kotvy, polonahé ženy a srdce rúzně propíchaná nebo hořící. Tento styl je hodně oblíbený mezi mladýma, spíše tedy naší generací. Styl tohoto tetováí je hlavně tlustýma černýma linkama a pestrýma barvama. Někdy mi příjdou jako by to byli omalovánky, které ale načrtal hodně dobrý umělec. Asi nejznámější tatér co se tímto proslavil byl Sailor Jerry, zejména tetoval jen námořníky, ale samozřejmě i ostatní obyvatelé tehdější Ameriky. Doufám, že na úvod vám to stačí a necháte se inspirovat orázky co jsem si pro Vás připravila.

Alternative styl pro rok 2015.

4. february 2015 at 23:41 | hellboy |  MÓDA

Dneska píšu úplně svůj první článek o módě. Nemám s tím prozatím žádné zkušenosti a nikdy dřív jsem takový článek nepsala, ale nakonec jsem se rozhodla, že ti napíšu o tom čím se inspiruji.

Nevím co teď právě letí a už vůbec nevím co se ti právě líbí. Já preferuji ALTERNATIVE styl, který patří i k hudbě co poslouchám. Ikdyž je jedno co posloucháte, nemusíš se řídit hudbou abys určitý styl nosil, můžeš ho nosit ikdyž Corovou hudbu nesnášíš. Je to boží styl, a já zbožňuju už asi od svých 13 let, kdy jsem si poprvý obarvila celou hlavu na růžovo. Tenkrát jsem si myslela, že mě táta zakope na zahradu a už se nebudu moct vykopat. Ale stejně jsem tento ''zákaz'' nějak ignorovala a hned za pár měsíců jsem si dala modrou, tu už jsem si ale mohla nechat. Horší byli piercingy, když jsem v létě asi před třema rokama přišla se septumem a s cheekama, přišlo mi že žiju s nějakejma pobožnýma lidma, co v tom viděj ďábla. Heh, teď když konečně je mít můžu, je tu zase přátel, kterej to už nemá v lásce a furt mi opakuje, že si s tím v německu nenajdu práci. Okej.
Co se týče tý módy, tak tu mám několik rad co na sebe, pokud s tímto stylem začínáš. Pokud se chcete podívat na nějaké stránky tak doporučuji DROP DEAD a KILLSTAR. Jsou to zahraniční obchody proto je důležitý mít internetovou kreditku.