March 2015

TROCHU Z MÉHO DENÍKU.

25. march 2015 at 17:07 | HELLBOY© |  Deník Zmrda.
Dlouho jsem nenapsala článek, neboli svůj deník, kde vyjadřuju pocity které právě pociťuju nebo zážitky, které prožívám. Vlastně jsem se na to dočista vysrala. Vlastně jsem to celé na svém blogu zavrhla a ani nevím proč. Nikdy jsem nechtěla psát o módě, dělat outfity, ale to mě teď docela naplňuje a baví. Vyhrávám si pořád s něčím, ale nemyslím na to proč vlastně tenhle blog začal a čím. Byli to články, které byli podle mě skvěle napsaný, každý si je chválil a dokonce i já se chválila. A teď? Kde jsou? Proto se teď vracím s deníkem Hellboye.

Někdy začátkem nového roku jsem narazila na styl, který jsem už dávno zavrhla a už se k němu nechtěla vracet, protože žiju v Německu, kde se takhle nikdo neoblíká a obarvenou hlavu má jen málokdo. Chovala jsem se chvíli jako dáma, už jsem si nekupovala ty ''satanstické'' trička, nebarvila si vlasy na růžovou a sundala piercingy. Jen proto abych se Němčourům líbila, aby tu nebyl někdo kdo je barevnější než někdo jiný, kde většina žen mají přes vlasy šátky a nekřičí z davu ''hej všimni si mě, mám pod šátkem bombu''. Tenhle článek nebude o Muslimech, já na ně mám jiný názor. Jsou to strašně hodní lidi, jsou to skvělý sousedi a pokud nějakého muslima znám a potkám ho ve městě ( v Hanau a okolí Frankfurtu jich je tu dost, snad jen každý 4 je pravý Němec ) slušně pozdravý. Ale to jsem odbočila.
Vlastně se mi tu žije skvěle, s přítelem budem už 2 roky, za 2 měsíce mi bude 18 a já začnu už pořádnou práci abych si mohla kupovat a platit nájmy já a tak zkusila život, který už i povedu já. Vlastně doteď chodím ještě na brigádu, ale končím. Přišlo mi divný mít za brigádu skoro samé peníze jako v čechách práce s průměrnou mzdou. Byla jsem hodná a druhou půlku si schovávám na výlet do Disneylandu na Floridě. Jo na Floridě, ten co je ve Francii je k ničemu, je to malý a nemá to takovou tu atmosféru Walta Disneyho.
Vlastně já už nemám co psát. Ven chodím jen když jdu do práce, jinak jsem doma, kde se nic tak zajímavého neděje. Chtěla bych tu mít nějakou partu, kde bych mohla s někým být a povídat si o různých věcech, nikoho kromě přítele tu nemám. Lidi z práce jsou prostě Němci, a s nima se bavit nechci. Ti co tam pracují nemají v oblibě Čechy a vlastně celou Českou Republiku, nedivím se. Ale radši budu říkat že jsme ta z Čech, než abych si říkala jsem Němec a v minulém životě jsem vyvraždila skoro celou Evropu.
Proč to není delší? Už nemám co napsat a pokud se divíš, že to nemá ani hlavu ani patu, omluv mě, jsem dnes tak trochu nesvá co se týká psaní, nejspíš nejsem zvyklá po tak dlouhé době napsat něco tak upřímnýho. Asi to bude i tím, že jsem na blogu každý den a potřebuju odpočinek nebo mě to zabije. Pokud mě do té doby neopustíte, slibuju že to té doby napíšu lepší články jen si je musím pořádně promyslet.

Jo teď jsem si vzpomněla, děkuju moc za ohlasy na můj blog moc ráda vaše komentáře čtu, mám pocit, že je to to jediný se kterým si můžu psát a strávit s tím aspoň pár sekund. Snad se vzapamtuju a zase začnu blogovat, možná si dám chvilku pauzu, ale budu aktivní a budu mé affs navštěvovat.

DNEŠNÍ OUTFIT.

22. march 2015 at 17:45 | HELLBOY© |  MÓDA


UNBOXING #2.

18. march 2015 at 20:15 | HELLBOY© |  NEWS
Hehehe, přišel mi konečně balíček z Killstaru dřív než z amazonu což se divím, ale už jsem na poštu zašla a ptala se po něm, ale ještě nepřišel což mi příjde fakt divný asi se ztratil nebo ho ještě neposlali, ale jsem z toho fakt špatná. Už jsem to zaplatila tak nechci platit zase, vlastně už ani nebudu. Nevíte co dělat? Telefon jim nefunguje nebo je vždycky obsazenej.
No ale to teď nehrotím, ta zlost mi překrývá další šťěstí co mi přišlo za mě už poslední peníze našetřené z brigád. Objednala jsem si dvě trička pač už je skoro léto, tak potřebuju něco co mi zařídí aby mé mikiny a bundy zmizeli, ikdyž je to venku ještě na mikinu a občas na tu jarní bundu. Fotky kde mám oblečené trička přidám do konce týdne. <3


MŮJ PRVNÍ UNBOXING.

11. march 2015 at 18:39 | HELLBOY© |  NEWS
Konečně jsem se dočkala prvního přícházejícího balíčku s mím novým stylem oblékání. Balíček přišel dnes ráno a odpoledne jsem ho už měla doma. Jde o dvě trička, které jsem si v obchodě asi nejvíce zamilovala. Takže se mám s čím konečně pochlubit a konečně mám něco už na přicházející léto. Také mi přišlo upozornění že mé boty ( které můžete vidět ZDE ) mi za pár dní dorazí taky, takže mám neuvěřitelnou radost. Asi poprvý kdy unboxing zveřejňuju Vám a tady na blogu. Nevím proč jsem to nedělala, asi jsem se za některé věci styděla nebo jsem se jen nechtěla ''vytahovat'', ale jak teď koukám dělá to každý tak si myslím, že už je to normální a inspirující.


Já jsem s balíčkem spokojená a těším se na další, které až příjdou hned ukážu.


OBLEČ SI ČERNOU.

10. march 2015 at 18:19 | Hellboy |  MÓDA


DNEŠNÍ PŘÁNÍ.

8. march 2015 at 20:13 | Hellboy |  Luna
Jak bych mohla popsat dnešní den? Internet, pivo a objednávání dalších oblečení z výhodnýho amazonu. Dřív bych ani neřekla, že něco takového může existovat a že můžu nakoupit vše tak levně. Hlavně když jsem tam narazila na věci z Killstaru a hlavně na tu jednu mikinu, která je (snad) už na cestě. Ale to bych lhala pač jsem jí teprve před chvikou objenávala s dalšími nutnými věcmi co normálně ve městě neseženu. Ikdyby šlo o fake ( což se 100 procentně nejedná a bylo by akorát ztráta mých těžce vydělaných peněz ) tak jí ''beru''.
Vše by se nekonalo, kdybych to opravdu nepotřebovala. Objednat barvu jsem si musela, pač jeden ''zhul'' shop končí kde prodávali mimochodem i directions barvy na hlavu. Přišla jsem k rozhodnutí pozdě, shit. Měli tam snad všechny barvy, pokud se nemýlím a mezi nima byla i ta fialová na kterou se psychycky i fyzicky připravuju. Teď si k těm 5 eurům připočtu poštovný a ještě několik dnů čekání. Kdybych se rozhodla dříve ( a myslím si že jo, pač jsem zase chtěla růžovou, ale přítel mě už s ní nechtěl vidět, asi vím proč ) tak už jí mám doma. DAMN.

Další jsem si hned obědnala piercing do toho nosu. Chtěla jsem najít zlatej ( nemyslím opravdu ze zlata, jen barvu ), ale bohužel já na to vyhledávání nejsem, co první uvidím jako nejlevnější beru. Jsem asi líná, ale já na to jendou doplatím.
A jako poslední předmět už patří přítelovi a na jeho kérky. To jsou papíry, na který když něco nakreslíte dá se to pomocí jednoho gelu přetisknout na kůži a díky tomu bude kérka hezčí a přesnější.Jelikož z amazonu objednávám poprvé hodně věcí tak mě zajímá za jak dlouho všechny příjdou, ikdyž je tam napsané 2-3 týdny. Když přítel sobě objednával barvy a jehly na tetování trvalo mu to mnohem rychlejš než bylo napsaný.

A co vy? Objednávali jste někdy z Amazonu?
Za jak dlouho Vám to přišlo?
Jste z Amazonu nadšeni?

UŽ SE MI POMALU TĚLO VYBARVUJE <3

HELLBOY MÁ ZASE NOVÉ TATTOO.

7. march 2015 at 19:18 | Hellboy |  Tattoo.


Ani to není týden co mi přibila nová kéreka na ramenu a teď mám další na stehně. Říkala jsem že Březen bude plné jehel a barev pod kůží. Tuhle kérku mám ještě na třikrát, pač to dneska nehorázně bolelo, asi proto, že přítel používal malou jehlu na detaily ( ale taky že mi je dělal ). Když jsem jen tak ležela na pohovce a on tu barvu do mě drápal, chytala jsem se polštáře a snažila ze sebe nevykřknout nějaký tón bolesti. Bolelo to jen chvilkami a pak to přešlo, ale když se vracel do původního rozdělaného a nedodělaného úseku začalo to dost štípat. Zítra to prožiju znova a tentokrát se bude dělat pravá horní část. Asi jste si všimli že uprostřed je helma Stormtroopera a okolo jeho jsou kytky a listy. Tak bude zaplněné celé stehno. Na moje další tatoo se podívej ZDE.

CHCEŠ VIDĚT FOTKY KÉRKY? OTEVŘI CELÝ ČLÁNEK.

MÉ PLÁNY NA BŘEZEN

6. march 2015 at 1:53 | Hellboy |  Deník Zmrda.

Tak a mám tu dálší menší vsuvku co se týká mě a mé změny stylu a to do Pastel Goth a tenhle měsíc je asi nejvíce náročný na peníze a na mojí psychiku. Né že by mi nakupování vadilo, ale dohodla jsem se s přítelem že se té změny ujme on, né že bych mu nevěřila, ale pokud se mi bude něco dost líbit a bude to do toho stylu co chci a je mu se to naopak nebude líbit, urazím se. Ale to je jedno, smířím se s tím.
Abych začala nějak od začátku, máme nové jehly a barvy na tetování tak už zítra začnu další novou kérku. A asi za měsíc bych mohla mít teda jeden celý rukáv poskládaný z různých malých tetovaní spojený s hvězdičkami a tečkami, což se mi zdá dost old school.
Právě teď mi přítel objednal boty na platformě, které byli ve slevě za 73 eur, sice příjdou až za měsíc, ale počkám si.
TO JSOU TY MOJE BUDOUCÍ ZLATÍČKA.

Také mám v plánu zajet s přítelem do nedalekého Primarku, kde si nakoupím zase tolik ponožek a spoďárů jen za 10 eur (hahaha). Ale koukala jsem se na jejich módu co mají právě na prodejnách a dost věcí tam maj pěkný. Tak uvidíme, jestli se přes ten dav dostanu aspoň k doplňkům, který mají mimochodem do 2 eur.
Také se chystám změnit barvu vlasů na svtětle svítivě fialovou, která doufejme chytne.
Chystám se i na piercing do nosu ( kroužek ), který jen sehnat pač kanilu mám.

ROZKLIKNI CELÝ ČLÁNEK.

☾NOVÉ TETOVÁNÍ☾

1. march 2015 at 17:27 | Hellboy |  Tattoo.
A je tady, další menší vsuvka co se konečně týká mě a mého nového tetování. Dlouho jsem se rozhodovala vlastně kam a co chci. Když už nám přišli z amazonu barvy na tetování a jehly, pustila jsem se do rozhodování nového tetování. Vybrala jsem si hrad který je na mráčku a sama předělala. Udělala jsem si věže šikmé a na nejvyšším věži nechala udělat půl měsíček. Jelikož můj přítel už dlouho netetoval, udělal mi pár chyb ale ty se hned spraví jak jen bude čas. Uvažuji že už do dvou měsíců budu mít celý rukáv skládaný z různých malých tetovaní, samozřejmě černo-bílích. Druhou ruku chci barevnou. Mám tu výhodu že to budu mít zadarmo, doma a bezobjednávky. :-D Je to menší výhoda mít vlastní tetovací stojek a chlapa který to umí. Tím se s vámi loučím. :3

POKUD CHCEŠ VIDĚT TETOVÁNÍ ROZKLIKNI CELÝ ČLÁNEK.