April 2015

FINALLY VIOLET HAIR!

10. april 2015 at 12:26 | HELLBOY© |  Deník Zmrda.
Jop, konečně jsem se dočkala zásilky z amazonu, kde byla hlavně fialová barva na hlavu. So, jsem si dvakrát přebarvovala vlasy na blond, hodila fialovou a ostříhala ofinu. Né že bych nebyla spokojená, ale příště si to musím víc odbarvit abych si pro příště mohla dovolit trochu tu světlejší fialovou, kterou tak hrozně chci.
Sice mi pár vlásků vypadalo, ale to se stává u každého odbarvení.


Nevěděla jsem kde se kupuje peroxid, protže tady v drogérkách jé nemají a tak jsem vzala první blond barvu, kterou jsem uviděla a vyplatilo se. Fialovou mám od značky la riché directions. Mimochodem tuhle značku doporučuju.
Po prvním odbarvení jsem byla tak trochu zrzoun a po druhým už takový špinavá až žlutá blond. Jsem strašně ráda za tu barvu, teď už je piercingy do tváří a budu ještě víc! <3
PROČ TAK ODSUZUJETE IPHONE?

1. april 2015 at 17:19 | HELLBOY© |  Deník Zmrda.

Nedávno jsem se zamyslela nad tématem, který mě rok a půl tak trochu ničil život. Jedná se o jeden dražší produkt, který si nemůže dovolit každý, pokud teda nebydlí s rodičema a nepracují. Jde mi o to, že závist je hodně velký celosvětový problém, který hodně lidem ubližuje. A já byla mezi nimi a o čem je vlastně řeč? No přece o Apple a jejich Iphnonech.
Vadilo mi, když jen slyšim, že mám Iphone jen kvůli jablíčku nebo jen kvůli machrování. Ne, nemám ho ani z jednoho důvodu, já jsem s ním už od vydání trojky a až do teď a musím říct, že jiný mobil mě prostě nějak nebere, jsem zvyklá na IOS a jsem zvyklá na funkčnost. Samozřejmně jsem měla i Android, který mi přišel pro mě né moc pohodlný a jelikož jsem zvyklá na kvalitu a funkčnost je pro mě jedničkou IOS.
Teď, ale nemluvím o tom jakej software je lepší. Mluvím za lidi co buď tiše nebo nahlas závidí. Neříkám, že každý, ale já jich znám dost co ví, že ho nebudou do doby než začnou pracovat mít a snaží se vám ho ukrást, zničit nebo Vás před ostatníma prostě ponížit.
Měla jsem prostě ve třídě lidi co mě prostě ani nestojí je zmiňovat, protože byli nepřející ( teda až na některé ) a za každou cenu ti vezmou co máč rád. Když mi ukradli první Iphone, byla jsme ještě v klidu, rodičům jsme nakecala, že jsem ho ztratila a přes aplikaci Najdi Iphone ho najít nemůžu, ale to jsem lhala. Přesně jsem věděla kde je ale řešit jsem to nechtěla, myslela jsem si že když si s tím daným člověkem promluvím, vyříkáme si to a vrátí mi ho. Jenže mé očekávání bylo tak trochu naivní. Nevrátil, zapíral, lhal, urážel mě a ještě mě chtěl nahlásit, že ho křivě obviňuju. Jo jasně , takže můj Iphone jsem nedostala a byla jsem ještě JÁ ta špatná. Ale to už jsem jen tak za hlavu neposlala. Za pár dní se fotí na facebook s mím smartphonem a já nemůžu uvěřit, že byl tak blbej a ještě se s ním chlubil. Tak jsem šla a zavolala policajty a mobil se mi jako kouzlem vrátil.Nejsem bonazčka, ale fakt mě to naštvalo a byl to poslední důvod k tomu abych to opravdu nahlásila.
Od tý doby jsem nikdy nepochopiala závist až v takovém bodě. Díky bohu jsem se už s něčím takovým nemusela procházet. Už byli jen nadávky, výhružky a atd. Nebyla jsem první ani poslední na škole s Iphonem, ale jako kdyby se tohle všechno dělo jen mě.
Vždyť je úplně jedno jaký má kdo mobil, barvu vlasů nebo auto. Pokud chceš a budeš si za tím stát budeš mít to samí a ještě lepší. To že říkáte že je Iphone k hovnu a nikdy jste ho nedrželi v ruce, neříkejte to, budete litovat že jste to kdy řekli až si budete projíždět fotky přátel právě na svém Iphonu. Vlastně je to uplně jedno na čem, jen nebuďte takový svině prosím. A to, že při uchycení do ruky vám praskne hned displej je jen blábol právě řečený lidma co ho v ruce neměli, jako každý jiný mobil při dotyku země s výšky se dá prostě jakkoliv poškodit a nejde o značku.
Já miluju ten výběr různých aplikací a služeb, hlavně doporučuju aplikaci CocoPPa, jde o ikonky na plochu, najdete i stejné co mám já a mnohem víc. <3
Ať už máš Android nebo Iphone je to úplně jedno, žádnej SWAG v tom nehledej.