June 2015

TREND NEBO HNUS?

22. june 2015 at 23:27 | HELLBOY© |  Píšu o..
Nedávno jsem narazila na Instagramu na jednu docela známou modelku, jediný co ale na ní bylo zvláštní kromě krásné postavy a tváře, bylo její už né moc pěkné chlupaté podpaží. Jak se k tomu stavím? To si přečteš už za chvilku.

POKUD NEMÁŠ ŽALUDEK NA NĚKTERÉ Z TĚCH NECHUTNÝCH VĚCÍ, RADŠI TO DÁL NEČTI.

No vím, že už je to taková ta věc co už je dávno za náma a polovina lidí co o tom právě psala nebo říkala kamrádce už dávno zapomněli. Ale já to vidím snad až do teď, všude. Jak na instagramu, kde jsem snad pořád a taky všude jinde kde bych nejspíš neměla být. Ikdyž už jo, je mi 18. Vlastně, je důvodem proč píšu tenhle článek to, že vůbec nevím k čemu to je. Chrání tím zvířata? Vracejí se 60 léta? Nebo snad bojojí proti imigrantům? (to poslední už je jen taková srandička) Nebo je to jen další nepovedený trend mezi slavníma a nejen mezi něma.
No mě to vlastně i jedno kdo si co nosí nebo neholí, ale myslím si, že se tím veřejně ještě přiznávat, není to nejlepší. Hlavně pro nás, co se každej druhej den holej. No možná příjde i doba, kdy budeme chodit jako velký chlupatý koule a budeme se fotit v koupelně na instagram s hastagem #hairybigdaddysgirl. Nevim co to je teď v poslední dobou za ''dobu'', ani se jí snad ani nesnažím chápat, je to zbytečný, stejně je zítra v trendu zase něco jinýho. Radši se budu holit než smrdět podpažím na čtyř metrovej okruh.
Nějak mě to u Miley nezaskočilo, ona je prostě trhlá na hlavu od tý doby co ztratila vlasy, ale od Madonny jakože vůbec. Vždyť jí je 60? Neměla by mít jakože rozum? Ale tak, ona si to může dovolit, malej úlet jí ještě nezabil, přece.
Můj osobní názor je, že od dob co byla vynalezena břitva, by se měla používat, hlavně u žen. Chlupy prostě nejsou na ženský hezký.
Tenhle článek byl jen takovou nudnou záležitostí, nějak už nevím o čem psát. Po prvý v mém životě prožívám deprese, ale ta svině si dojde pro každýho.
Ale to jsem trochu obočila. Chtěla jsem se vás zeptat, co tím naznačujou? Já totiž vůbec nevím. Nevím co si o tom mám myslet. Ale nebudu to nějak hrotit, prostě je mi z toho docela špatně a nerada bych to ještě u někoho viděla.

VÁŠ NÁZOR MĚ ZAJÍMÁ!


2 MÉ OBLÍBENÉ FILMY, NA KTERÉ SE MUSÍTE PODÍVAT!

17. june 2015 at 16:50 | HELLBOY© |  Deník Zmrda.

2 OBLÍBENÉ FILMY, NA KTERÉ SE URČITĚ PODÍVEJ!

Tenhle článek je nejspíš jedním z těch co moc nepíšu, jelikož podobné články čtu snad všude. Ale rozhodla jsem se napsat alespoň 2 tipy na mé oblíbené filmy, kterých si nemůžu nabažit. A které bych vám ráda doporučila. Jelikož nejsem nějakej filmovej maniak, tak tu nečekejte nějaký ty oscarový filmy. Někdy se mi líbí herci co neuměj hrát.

1, CHAPPIE
Tenhle film jsem prostě musela dát na první místo! A není to jen proto, že tam hrajou mí dva nejoblíbenější lidi na světě. Aby Vám bylo jasno, dva hlavní hrdinové Yo-landi ( Yo-landi Visser ) a Ninja ( Ninja ) ( Yo-landi je zpěvačka a Ninja je rapper v hudební skupině Die Antwoord ) jsou ''gangstři'' žijící v hlavním městě jižní Afriky v Johanesburgu, kde jsou místo policie nasazeni roboti, kteří zabraňujou krádežím a vraždám. Jednou podělaj misi a musejí zaplatit hlavnímu šéfovi tamního gangu několik miliónů. Nemají peníze a tak se snaží je jakýmkoliv způsobem sehnat.
Vědec, který stvořil robota, vymyslel i čip, který umožňuje robotovi pociťovat lidské emoce a vše co normální člověk dělá. Když se to Ninja a Yo-landi dozví, naplánujou únos robota. To se jim povede. Robota pojmenují Chappie, který má pro ně za několik dn§ ukrást peníze na splacení dluhu. Mezitím si, ale úžívají legrace.


Je to bezvadná akční komedie! Rozhodně nejvíc doporučuju!

2, ZOCELOVACÍ KÚRA
Další skvělá komedie! Tentokrát už s trochu známějšími herci. Jedná se o to, že zbohatlík James King ( Will Ferrell ), investující milióny ve firmě otce své snoubenky, když najednou dostane zatykač za ( nevím jak bych to napsala ) investiční podvody na lidech. Za to má jít do vězení s podmínkou, že nastupuje za 3 měsíce. Aby v takovém vězení nějak přežil, seznámí se s býválím vězněm Darrnellem Lewisem ( Kevin Hart ), který ho připravý na případné napadení, rvačkám a znásilněním co ho ve vězení čeká. V jeho velkém domě, vybuduje improvizační věznici, kde se vciťuje do přirozeného prostředí vězení. Tráví spolu tři měsíce, mezitím i řeší kdo ho údajně udal. Zažijou spolu dost věcí a srandy.

Říkám, že je to skvělá nová komedie, která tě rozesměje.

Vím, že jich je málo, ale já si už většinu filmů vůbec nepamatuju . Tak aspoň doufám, že jsem aspoň malinko pomohla s výběrem filmů na nudné večery.

MALÁ UKÁZKA Z TOKIA!

15. june 2015 at 16:23 | HELLBOY© |  NEWS
Jsem tu jen na chvilinku a to zdůvodu abych Vám ukázala kousek toho co jsem za poslední dva dny viděla v neuvěřitelně velkým Tokiu. Zatím jsme byli jen ve městě, kde jsme prošli snad každej krám a tady jsou ty, který se mi nejvíc líbily. Příští dva dny strávíme u památek a zbytek dní zase ve městě. Ozvu se až přiletíme do Frankfurtu. Nebo možná dřív.
Fotky mejch selfies již brzy!


NA DALŠÍ FOTKY SE PODÍVEJ ROZKLIKNUTÍM CELÉHO ČLÁNKU.


TOKIO,BIRTHDAY AND SHOPPIIIIING

7. june 2015 at 18:33 | HELLBOY© |  NEWS
Čaute, předem se chci omluvit za dlouhou neaktivitu, ale potřebovala jsem trochu času na plánování odjezdu do TOKIAAAAA!!!!! Yes, to je to hlavní co Vám dneska chci napsat. Odlítáme už v sobotu 13.6 z Frankfurtu a poletíme neuvěřitelných 12 hodin. Cesta bude dlouhá, ale já se tak neuvěřitelně těšim na tu přeplněnou atmosféru. No zatím toho tolik o Tokiu napsat nemůžu, ale připravte se na hodně fotek a mejch zážitků z cest.
Další věc co Vám chci rozepsat jsou mé 18-cté narozeniny, který byli neuvěřitelný. Přítel mě vzal do naší oblíbené čínské restaurace, kde jsme byli sami a měli soukromý pro oslavu mých narozenin. Dostala jsem neuvěřitelný prstýnek, který už nikdy nesundám. Zbytek dne jsme strávili s flaškou Absolutky a posloucháním hudby.
Taky jsem si podepsala mojí první smlouvu a to na můj nový Iphone 6 plus, ze kterýho jsem uplně vedle. Přemýšlela jsem nad změnou a že bych si vzala Samsung S6 edge, ale chlápek mi to rozmluvil a jsem ráda. Prostě Iphonačka nezradí Apple. Nikdy!!!
Navíc, jsem si našla pevnou práci a to zatím jako číšnice, a nemůžu si zatím postěžovat. Dýška se v Německu dávají docela velký a s tím i výplaty, takže si opravdu nestěžuju. Btw doporučuju makat v západním Německu, je to finančně skvělý. Taky už mám rozepsanej můj článek s novýma věcma, ale sem je nedám, ikdyž to tu mám napsaný napíšu to v dalším článku. Asi tenhle článek budu brát spíše jako informační a nebudu to tady nějak prodlužovat, ikdyž chci. Venku je krásně tak proč bejt tady. Uvídíme se u dalšího HAUL článku.