January 2016

NÁZOR NA GOGOMANTV.

31. january 2016 at 16:48 | hellboy |  Deník Zmrda.
GoGo, všichni to jméno znají. Jeden z nejlepších youtuberů česko slovenska je právě hejtován na mém blogu. Prostě si ten názor musim někde sepsat abych v tom měla jasno a když mám svůj blog, proč toho nevyužít.
Osobně se na něj nekoukám, protože to co natáčí vidím i u PewdiePie, kde vlastně skoro všechen obsah zkopíruje a předělá podle svého. To mi nějak říká, že GoGo je především známej díky Pewdiem a jeho tvorbě. No super. Ale kdo dnes nekopíruje. Většina youtuberů a youtuberek, natáčí podle nějakého vzoru, takže se není ani čemu divit. Prostě si vezmeš známější osobnost, trochu jí předěláš a je z toho například Teri Blitzen. Ugh.
Ale teď vážně. Ani se nedivím, že ho sledujou lidi kterým je pod 14 let a bohužel ty vady nebo chyby prostě nevidí, a tudíž nemůžou říct co dělá špatně. A to je dost velká krize, když nechají někoho natáčet aniž by to třeba uměl, ale to neříkám že GoGo neumí, on umí dobře kopírovat a dělat ze sebe velkou hvězdu. Mimochodem, ta jeho holka Lucka myslím, je taky taková kopíračka Marzie, kdyby měla i na plastickou operaci, rozhodně by chtěla vypadat právě přesně jako ona. Ale měla by se spíš zaměřit na jednu z Kardašianek, aby na ní bylo alepsoň něco zajímavýho. 'JOHN CENA'
Ale na druhou stranu jim přeju, že se z nevýznamnýho kluka stal pro mě ještě víc nevýznamnej, ale pro někoho idolem youtubu. Jak koukám, mám dneska dost rýpavou, tak si to neberte nějak k srdíčku, myslím to zcela všechno s nadhledem.
Jo a co se týká tý knihy, kdy vlastně vyšla hned po tom co jí vydal Pewdie, mě vůbec nezaskočilo. Já jsem to úplně tušila. Gogovu knihu jsem nečetla, ale asi to bude něco jinýho než ta Pewdiepájova (už nevim jak to mám skloňovat a kašlu na to) kterou mám doma a neustále mi ta kniha zlepšuje náladu což si od Pomeranče neumím ani představit, že by to dokázala.
Ale snahu ten kluk má, větší než já s hledáním práce, takže má respekt.
Byl to trošku kratší článek, ale čas bohužel utíká strašně rychle a já se za ten den nestihnu nic. Prostě neděle.

Asi se tady objeví někdo kdo mi řekne, že já sem nic nedokázala. Ale na tuhle větu můžu říct, že jo dokázala ale nemám nutkání to dávat na youtube a komukoliv sdělovat své osobní věci.

INTERVIEW WITH ME.

17. january 2016 at 20:12 | hellboy |  NEWS

Tak dlouhá věčnost! Po takový době se Vám zase hlásím z tohohle dříve zmrdkýho blogu. Takže, abych všechno vyjasnila můj blog, měl prostě jen menší dovolenou, ale už se vrátil a já můžu jít zase tam kde jsem byla. Když už jsem tu tak dlouho nebyla, připravila jsem si takovej uvítací článek, který bude převážně o otázek z tumblru a o mě samotnou. Dozvíte se nové věci o mě a tak podobně. Do pár dnů, musím ještě předělat pár článků z minula a to taky chvilku potrvá, proto teď jich dám pár do rozepsaných.

Myslíš si, že se tvůj život dramaticky změní v roce 2016? No, rozhodně toho plánuju dost! Už teď se dělá na společném blogu, kde budu psát různé články o devadeátých a tak. Je nás tam několik blogerek a blogerů takže počítám s pořádnou zábavičkou. Byla jsem vybraná z poměrně velkou účastí blogerek a jsem tak sťatsná. Takže to je takovej ten jeden menší bodík ve změně mého života. Další je to že máme novýho pejska a přemýšlíme o dalších. Jmenuje se Kyra a je to čivava. Je bílá a pod očima má takové narůžovělé řárky, který vypadají jako z nějakého kawaii obrázku. Coř je dost cute už samo o sobě. Taky se chci věnovat dost pohybu a zdravotnímu stylu, jelikož to dost potřebuju. Plánů je dost, tak se uvidí co se stne realitou.

Políbila jsi někoho se kmu začíná jméno na ''A'' ? Kdysi jsem chodila s klukem co se jmenoval Aaron, a dnes už skoro dva roky a půl s Alenem. Asi mám prostě šťestí na kluky s dobrýmy jmény.

Jak se cítíš když o tobě lidi mluví špatně. Pokud to jsou takový ty kraviny, že jsem měla včera mastnou hlavu a tak, tak si z tohohle nic nedělám. Nějak mě to netrápí. Ale pokud už o mě říkaj, že jsem třeba fetka nebo něco podobnýho, tak si z toho vezmu příklad a dělám vše proto abych už tohle nemusela slyšet. Jinak co se týká takových těch tipyckých pomluv tak se nechystám kvůli tomu breřet, fakt ne.

Vyjmenuj něco co na tomhle dni nemáš ráda.Asi tu nudu co kolem mě dneska je.

Jaký byl život před dvěmi lety? No to jsem ještě bydlela v čechách, a bylo to fakt na hovno. Všude se řešej hovna, a všude faleš lidí. Chodila jsem do školy a byla víc venku, to jo, ale vracet už se asi nechci. Eee. Už se o tom ani nechci bavit.

Nelži mi, byl poslední člověk, kterýmu si psala atraktivní. Jo docela jo. Ujde.

Holky rádi když muži brečí, nebo? Já to osbně nemám ráda, pokud má muž dívku, dívka se snaží tak jako muž nedocílit muže či ženu zozplakat. Ale já osobně to nevidím ráda a vřdy se rozpláču s ním a pak jsme dva ufňukánci.

Je tu pro tebe někdo komu můžeš říct úplně všechno? No vlastně je, asi tři lidi kterým fakt důvěřuju a mám je dost ráda a mám potřebu jim říct všechno. <3

No vlastně v tomhle budu pokrařovat někdy v budoucnu ještě. Doufám, že si zase naberu zpátky hellboy fanoušky. <3